První závod se jel v sobotu 25.8. a to časovka jednotlivců na které náš závodník Zdeněk Šlehofer st. obhájil titul mistra světa!!!

Jako poslední a nejprestižnější se jel v neděli 26.8. silniční závod jednotlivců kde startovali oba Šlehoferové (Šlaufové).

Zdeněk šlehofer st. obsadil ve své kategorii nad 61let 4.místo a Zdeněk šlehofer ml. v kategorii nad 41let 13.místo.

Fotky najdete ve fotogalerii klubu.

http://www.ostrava2012.cz/cz/

Sobota 18.8.2012 Bratronice u Blatné.

Bývalí soupeři se po desetiletí znovu setkali v kraji cyklistické legendy pana barona Christiana Battaglii a společně zavzpomínali na závodnická léta.

K vidění byli opravdové historické skvosty (např. závodní FAVORIT na kterém Jan Smolík vyhrál ZÁVOD MÍRU 1964) od předních výrobců kol mezi které patří i pan František Babický jenž se setkání také účastnil. Mezi dašími byli na setkání takové osobnosti naší cyklistiky jak například Jan Kubeš bývalý úspěšný závodník a pozdější reprezentační trenér NSR a nebo vynikající časovkář pan František Kondr.

Fotky najdete ve fotogalerii klubu.

 

V sobotu 18.8.2012 se uskutečnil další cyklovýlet s fitcentrem BeFit  (facebook) .Trasu výletu jsme po dohodě s účastníky prodloužili na 65km a udělali mnohem náročnejší než byla naplánována. Vedla po trase: Příbram - Pilská - Tok 865m n.m. - Jordán - Kočka - Padrťské rybníky - Míšov - Hutě pod Třemšínem - Rožmitál - Vysoká a Příbram.

Trasu cyklovýletu i s profilem najdete na: http://connect.garmin.com/activity/212061704

VIDEO: ZDE 

Fotky z cyklovýletů najdete ve fotogalerii klubu.

Mistrem JAL v časovce jednotlivců kat. B se v sobotu 11.8.2012 stal náš závodník Petr Marcín. Závod se uskutečnil v  Kájově u Českého Krumlova. Další závodník našeho klubu Zdeněk Šlehofer st. obsadil v kat. E 2.místo a Zdeněk Šlehofer ml. dojel v kat. C na 9.místě.

Strana 6 z 10

6

Sledujte nás

  • foto 04
  • foto 03
  • foto 05
  • foto 02
  • foto 01
  • foto 08

Mediální partner

Spolupracujeme se